Adalar Su Kaçağı Arama

Eski binalarda görülen su tesisatı sorunlarının temel nedeni, kullanılan boruların zamanla tahribata uğrayarak sızma yapmasıdır.Özellikle İstanbul gibi büyükşehirlerde eski binaların aksine yeni binalarda da su tesisatı sorunu yaşamanız mümkündür. İstanbul su tesisatı sistemi içerisinde başınızı en çok ağrıtan sorun olarak bilinen su kaçağı sorunu, eski yeni demeksizin her yapıda meydana gelebiliyor. Tesisat sisteminde kullanılan boruların eskimesi sonucu ve yeni binalarda kullanılan düşük kaliteli borular sebebiyle ortaya çıkan su kaçağı sorunu, hem maddi hem de vakit olarak sizleri oldukça zarara sokmaktadır. Eskiden su kaçağı sorununun çözümü elde olmayan teknolojik donanımlar nedeniyle oldukça zorlu geçmekteydi.

Su kaçağı sorunu tamirinde, seramikleriniz tek tek kırılarak patlayan boru aranır, patlayan boru rastgele kırma işlemi ile arandığından sağlam olan borularınıza da zarar vererek masraflarınızı katlardı. Patlayan su borusuna ulaştıktan sonra tamir işlemi yapılır ve sizlere harabeye dönmüş bir ev ya da işyeri bırakılırdı. Kırılan seramik molozları ile uğraşmak ve yeniden tamir edip temizlemek sizlere düşen bir görevdi bu nedenle hayatınızın korkulu rüyası haline gelmişti. Günümüzde teknolojik donanımları yeterli olması ise bu sorunu tümüyle ortadan kaldırmıştır ancak su kaçağı sorunu ile karşılaştığınızda yardım talep edeceğiniz firmanın bilgi ve becerisini araştırmanızda fayda olacaktır. Çünkü amatör sokak tesisatçıları hâlâ kırıp dökerek su kaçağı tespiti yapmakta ve sizleri günümüz teknolojisinde bile zor duruma sokmaktadır. İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı tespit ve tamir hizmeti sağlayan firmamız ev ya da işyerinizde meydana gelen bütün sorunları kırmadan dökmeden tespit edebilmektedir.

Teknolojideki gelişmelere hızla ayak uyduran tesisat ustası kadrosuyla sizleri zahmete ve masrafa sokmadan hatta tek bir seramiğinizi bile kırmadan su kaçağını tespit edebilmektedir. Bilimin tesisat ustaları için geliştirdiği ve su sesine karşı duyarlı olan akustik dinleme adlı cihazı kullanan İstanbul kırmadan su kaçağı tespit firmamız sizleri hem maddi hem de vakit yönünden oldukça kâra geçirecek bir sistemle tanıştırıyor. Cihazla noktasal olarak su kaçağı tespitinizi gerçekleştirecek olan firmamız tek bir seramiğin altında tamir işlemini tamamlayarak sizleri zorlu işlerden kısa süre içerisinde kurtarır.

Alanında uzman kadrosu ile İstanbul’un her yerine hizmet götüren firmamız, sizlere % 100 garanti verir. Firmamızın yaptığı işlemler, eskiden günlerce süren sorunları dakikalar içerisinde çözerken sizler yapılan işlemleri hayretle izlersiniz.

Bu siteye oy ver!