kartal-tikaniklik-acma

Arnavutköy Tıkanıklık Açma

Sürekli kullandığımız ve günlük hijyen ve sağlık ihtiyaçlarımızı karşıladığımız lavabo ve tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklık sorunları bizleri hem maddi açıdan masrafa sokar hem de erken müdahale edilmediğinde bazı olumsuz hastalıklara da davetiye çıkarır. Özellikle tuvalet tıkanıklığı koku da çıkaracağından sorun ile karşılaşmanız durumunda profesyonel bir yardım almanız gerekecektir.

Bizler tesisat firması olarak en iyi hizmeti en iyi teknolojik cihazları hizmetinize sunuyoruz. Tıkanıklık açma artık birkaç dakika bile sürebiliyor.

İstanbul tesisat firmamız teknolojideki gelişmelere hızla ayak uydurarak eskiden günlerce süren tıkanıklık açma hizmetini dakikalar içerisinde gerçekleştirir. Nasıl mı? Teknolojideki altın gelişmeler tesisat sektörünü de yakından etkileyerek. Özel geliştirilen kamera ve robot sayesinde tek bir seramik dahi kırılmadan tıkanıklık sorunundan kurtulabileceksiniz. Kamera yardımıyla tıkanıklığa sebep olan cisim tespit edilir ve ardından ucu bıçaklı olan robotla da cisim parçalanarak sorun ortadan kaldırılır. İşinin ehli tesisat ustalarımız, borunuzun içini tazyikli su ile yıkayarak tertemiz eder ve sizlere garanti de sunar.

Bu siteye oy ver!
Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın