Avcılar Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Tesisat borularındaki patlamalar, günlük hayatta ev veya işyerlerinde sıkça rastlanılan bir durumdur. Tesisat borularındaki patlamalar oldukça ciddi tesisat problemidir. Patlayan su borularında meydana gelen su kaçağı erken müdahale edilmediği zaman daha ciddi su sorunlara yol açabilmektedir. Ev ya da işyerlerinde karşılaştığınız su kaçağı problemlerinde firmamızı arayarak, randevu talebinde bulununuz.

Özellikle eski binalarda meydana gelen su borusu patlamaları yeni binalarda da görünmesi mümkündür. Eski binalarda boruların eskimesinden kaynaklı oluşan su sızıntıları yeni binalarda da kullanılan kalitesiz borular ya da yanlış tesisat sistemi sebebiyle görülmektedir.

Su borularının patlamasında en çok can sıkan olay su kaçağı tespiti işlemidir. Su kaçağı tespiti yapılırken kullanılan klasik yöntemde, su sızıntısı tespit edilinceye kadar yerler kırılırdı. Kırılan yerler evi adeta inşaat alanına çevirirdi. Su kaçağı onarıldıktan sonra kırılan yerlerin tadilatı bazen haftalarca sürerdi teknolojinin ilerlemesiyle bu sorun ortadan kalkarken günümüzde bile birçok tesisatçı eski usul kırma işlemi ile sizleri hem maddi hem de manevi büyük külfet altına sokmaktadır.

Firmamız klasik yöntemleri kullanmaz, firmamız modern cihazları profesyonel kadrosuyla tek bir seramiğinizi bile kırmadan su kaçağınızı noktasal olarak tespit eder ve onarır.

Firmamızın kullandığı ‘akustik dinleme’ adı verilen cihaz, suya ve sese duyarlı olduğundan, çok hassas sesleri bile duyarak tesisat da su kaçağını noktasal olarak tespit eder.

Akustik dinleme cihazını sessiz ortamda kullandığımız zaman su kaçağını tespit etmede daha hızlı olduğumuzu söyleyebiliriz.

Firmamızın su kaçağında kullandığı diğer yöntem ise termal kamera ile su kaçağı tespitidir.
Termal kameralar, kaçak olan noktaları görüntülü olarak tespit etmektedir. Termal kamera yardımı ile su kaçağı olup olmadığını tespit etmek mümkündür.

Termal kamera ile kaçak tespiti yapıldığında sadece kaçak noktası kırılır ve sadece kaçak olan yerin tamiratı yapılır. Bu çalışmada evimizin fazladan yere kırılmasından ve yüksek maliyet ödemekten kurtulmanızı sağlarız.
Firmamızın kullandığı teknolojik cihazlar sessiz çalıştığından, günün herhangi bir saatinde arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Firmamızın kullandığı teknolojik cihazlar sayesinde ne siz ne de komşunuz rahatsız olmayacaktır.
Firmamız, sizleri hem maddi hem de manevi olarak büyük zorluklar yaşamamanız için klasik teknikler uygulayan kişi ve kurumlardan korunmanızı tavsiye eder. Çünkü sizler yukarıda bahsettiğimiz hiçbir yükün altına girmeden de su kaçağı probleminizi bizi arayarak halledebilirsiniz.Firmamız sizleri eski usul su kaçağı tespiti yapan profesyonel olmayan tesisatçılardan korunmanız yönünde uyarılarda bulunur.

Su kaçağı bulma sektöründe adından sürekli bahseden ve referansları oldukça kuvvetli olan firmamız yaptığı bütün işlemler için sizlere garanti vermektedir.

Firmamız minimum fiyatla maksimum hizmet ve kalite almanızı sağlar.
Firmamız kullandığı modern teknikler ve profesyonel ekibi ile sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Bu siteye oy ver!