Bahçelievler Su Kaçağı Arama

İstanbul su tesisatında meydana gelen istenmeyen bir sorun olan su kaçağı sorunu, elde olmayan nedenlerle su borularının kullanıma bağlı olarak çürümesiyle açığa çıkar ve moralinizi bozar.

Su kaçağı sorununu diğer tesisat sorunlarından ayıran en büyük özellik, su kaçağı sorunu tespit işlemi gerçekleştirirken izlenilen yoldur. İstanbul su kaçağı sorunu duvar aralarında ya da seramik altlarında yer alan su borularının çürümesiyle meydana geldiğinden tamiri içinde epey bir çaba göstermek gerekiyor. Gözle görünmeyen boru patlağı duvar aralarından sızarak betonunuzu içten içe çürütür ve sizi profesyonel bir yardım almaya mecbur eder. Su kaçağı sorunu ciddi bir mesele olduğundan erken müdahale edilip, sorunun ortadan kaldırılması oldukça önemlidir bu nedenle alanında uzman bir tesisat firmasını arayarak profesyonel yardım talep etmeniz gerekecektir.

Su kaçağı sorunu çözerken sokak tesisatçıları ya da eski usul yöntemler kullanan diğer amatör su tesisatçılarına bulaşmamanız sizlerin yararına olacaktır. Amatör su tesisatçıları günümüz teknolojisinde bile hâla su kaçağı bulma işlemi gerçekleştirirken kırarak ve dökerek yapar ve bu kaba yöntem yüzünden sizlerin zarara girmesine neden olur. Amatör su tesisatçılarının kırdıkları seramik ve betonların molozlarının atılması ve yeniden onarılarak temizliğinin yapılması en az haftalarca zamanınızı alır ve özellikle ev hanımlarının hayatını kâbusa çevirir.

İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma firmamız eskiden hayatınızı kâbusa çeviren bu yöntemin aksine kırmadan dökmeden tek bir seramiğinizin altında su kaçağınızı tespit ederek sorunu ortadan kaldırır. Sizleri hem zaman hem de nakit yönünden tasarrufa geçirecek uygulamamızla, su kaçağı sorununuzu dakikalar içerisinde ortadan kaldıracağız. Evet yanlış okumadınız İstanbul kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı bulma firmamız, eskiden günlerce süren su kaçaklarını bulma işlemini dakikalar içerisinde gerçekleştirir. İstanbul kırmadan cihazla su kaçağı tespit işlemi gerçekleştiren firmamız ev ya da işyerinizde meydana gelen su sızıntılarınızı, su sesine karşı duyarlı olan akustik dinleme adlı cihaz ile tespit eder. Akustik dinleme adı verilen cihaz sessiz çalışmakta ve su kaçağı sorununu noktasal olarak bire bir tespit eder. İstanbul su kaçağı bulma servisinde çalışan alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız, akustik dinlemenin tek bir seramiğin altında bulduğu su kaçağını yine tek bir seramiğin altını kırarak tamir işlemini sizlere % 100 garanti vererek gerçekleştirir.

Bu siteye oy ver!