bayrampasa-tikaniklik-acma

Bahçelievler’de Tıkanıklık Açma Servisi

Ev, işyerleri, okul, hastane, ticaret merkezleri gibi halka açık ve su tesisatının olduğu yerlerin tamamında bazı tesisat sorunları yaşanmaktadır. Bu sorunların birçoğuna bilinsizce yaptığınız hareketler sebep olurken bazıları da altyapıdan kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşur.

İstanbul su tesisatında bilinçsizce yaptığınız hareketler sonucu ortaya çıkan ve başınızı bir hayli ağrıtan sorunların başında Lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları gelmektedir. Banyo, mutfak ve tuvaletlerde görülen bu sorunlar lavabo ve tuvaletlere bilinçsizce attığınız bazı katı cisimler nedeniyle meydana gelmektedir. Lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları erken müdahale isteyen bir sorundur. Çünkü tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarına erken müdahale etmezseniz, hem kokudan kimse duramaz hem de hiç hijyenik ve sağlıklı bir yapıda oturmuş olmazsınız.
Günlük hijyen ihtiyaçlarımızı karşıladığımız lavabolarda meydana gelen tıkanıklıklar bir süre sonra ciddi sağlık sorunlarına da davetiye çıkarabilmektedir. Bu nedenle tıkanıklık sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz, iyi bir araştırma yaparak bir tesisat firmasından destek almanız gerekecektir.

İstanbul su tesisatı firmamız, banyo, mutfak ve tuvaletlerde meydana gelen ve özellikle ev hanımlarının işini zora sokan bu sorunu profesyonel tesisat ustaları ile birlikte kısa süre içerisinde çözerek sizleri büyük dertlerden kurtarmaktadır. İstanbul su tesisatı firmamız ev ya da işyerlerinde meydana gelen tıkanıklık sorunlarını teknolojinin son ürünü olan cihazlarla tamir ederek, sizlere kalıcı çözümler sunar. Eskiden teknoloji henüz bu kadar ilerlememişken, ev ya da işyerlerinde meydana gelen sorunlar, daha zor işlemlerin ardından tamir edilebilmekteydi. Örneğin eskiden lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarında tesisat ustaları tıkanıklığın meydana geldiği yerlerin tamamını kırıp dökerek tıkanıklığa sebep olan boruyu tespit eder ve ardından tamir işlemini gerçekleştirirdi. Kırma dökme işlemi sizlerin hem zamanını hem de vaktini aldığından tıkanıklık sorunu sizlerin adeta korkulu rüyası olmuştu.

Tesisat ustalarının günlerce kırıp döktükleri yeri sizlerin temizleyip yeniden yapması bazen haftalarınızı alırdı ve bu süre içerisinde olan bütün planlarınız alt üst olurdu. Neyse ki günümüz teknolojisindeki gelişmeler bu sorunu ortadan kaldırarak özel olarak tasarladığı kamera ve robotlar sayesinde dakikalar içerisinde tıkanıklığa sebep olan cismi tespit ederek sorunu ortadan kaldırır. Kamera yardımıyla tespit edilen katı cisim, robotla parçalanır ardından tesisat ustalarımız basınçlı su ile borunuzun içini yıkayarak tertemiz eder ve sizlere garanti de sunar.

Bu siteye oy ver!
Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın