Bayrampaşa Lavabo ve Banyo Tıkanıklık Giderme

Lavabo tıkanıklıkları, özellikle ev hanımlarının canını sıkan tesisat sorunu olsa da aslında bu durumdan herkes rahatsızlık duyar. Ev ya da işyerinde meydana gelen lavabo tıkanıklığına çoğu kez bilinçsizce yaptığımız hareketler neden olurken, altyapı tesisatından kaynaklanan eksiklikler nedeniyle de meydana gelebilir.
Lavabo tıkanıklıklarında ev hanımları genelde kendi yöntemlerini kullanarak çözüm bulmaya çalışırlar ancak bilinçsizce yapılan bu işlemde aslında pimaşa daha çok zarar verir.

İstanbul’daki bütün ilçe ve mahallerine hizmet veren firmamız, kullandığımız kamera ve robotlarla lavabo tıkanıklığı açma işlemlerini kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. Lavabo tıkanıklığı binadaki diğer tesisat sistemine zarar vermesin istiyorsanız, lavabo tıkanıklığı sorununu firmamızı arayarak çözüme kavuşturmanız gerekmektedir. Çünkü günümüzde bir çok firma teknolojideki gelişmelerden habersiz, hala eski teknikleri kullanarak sizleri zor durumda bırakmaktadır. Eski tekniklerle lavabo tıkanıklığı açma işlemi gerçekleştiren tesisatçılar, lavabonuzun yakınındaki tesisat borularının geçtiği yerleri kırarak işlem yapmaya çalışırlar. Tıkanıklığın meydana geldiği boru kırıldıktan sonra içindeki katı madde alınarak tekrar yerine takılır. Bu işlem hem kalıcı bir çözüm sağlamamaktadır hem de daha çok masraf yapmanıza neden olmaktadır. Çünkü kırılan yerlerin yeniden onarılması ve kırılmadan oluşan molozların atılması sizlere ekstradan maddi bir yük olacaktır. Kırma işlemine bağlı olarak da günlerce temizlik yapmak zorunda kalırsınız.

Firmamız, kullandığı robot ve kamera sayesinde bütün bu sorunlar tarihe karıştı. Firmamızın açtığı lavabo tıkanıklıkları hem garantilidir hem de kırma dökme işlemi yapmadan gerçekleştirilen onarımlardır. Firmamızın uzman kadrosu lavabo tıkanıklıkları açma işleminde öncelikle kamera ile sorunu görüntüler, sorunun oluştuğu gider borusu ve soruna neden olan katı madde tespit edildikten sonra, robot yardımıyla borunun içindeki katı madde parçalanarak suyun yeniden akışı sağlanır. Boru içerisinde parçalanan katı madde ortadan tam anlamıyla kaybolması içinde uzman kadromuz, basınçlı su boruya uygulayarak tertemiz eder. Borunuz ilk gün ki gibi tertemiz olur. Firmamız bütün bu işlemleri yaparken ne banyonuzda ne de tuvaletinizde hiçbir yer kırılmaz. Kullanılan cihazlar sessiz çalıştığından günün herhangi bir saati bu işlemi yapabilirsiniz. Firmamız yaptığı bütün işlemleri kamera sayesinde görüntüleyerek sizlere de göstermektedir. Bunun için yapmanız gereken tek işlem ise telefonunuzdan firmamızın numarasını tuşlayarak açan yetkiliden yardım istemenizdir. Yapılan işe göre en uygun fiyat politikasıyla çalışan firmamız yaptığı bütün işlemler için sizlere garanti vermektedir.

Bu siteye oy ver!