fatih-su-kacagi-tespiti-yapma

Beşiktaş’ta Su Kaçağı Tespiti ve Arama

Su tesisatında meydana gelen çoğu sorun, elde olmayan zamana bağlı sebeplerden dolayı meydana gelir. Zamana bağlı olarak meydana gelen ve daha çok eski binalarda meydana gelen sorunların en büyüğü su kaçağı sorunudur. Su kaçağı sorunu, eski binalarda kullanılan borularda farklı sebeplerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Su kaçağını sorun yapan en önemli mevzu ise tamiri sırasında kullanılan ilkel yöntemlerdir.

Su kaçağı tamir işlemini işi bilmeyen bir tesisat firmasına yaptırmanız sizlerin korkulu rüyası olacaktır. Çünkü işi bilmeyen tesisat ustaları su kaçağı tamir etmede eski usul olarak bilinen kırma dökme işlemi ile gerçekleştirmektedir.

Su sızması oluşan borular, genel olarak ya fayans altlarındadır ya da duvar diplerinde. Bu nedenle patlağın oluştuğu boruyu tespit etmek klasik yöntemlerde biraz zordur. Klasik yöntemi kullanan tesisat firmaları su kaçağı sorununu bulma işleminde duvar ve seramikleri kırarak sorunu ortadan kaldırmaya çalışmaktadırlar. Ancak su kaçağını gelişigüzel kırma dökme işlemiyle tamir edemez ancak daha da içinden çıkılmaz bir soruna çevirebilirsiniz. İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisimiz sizleri klasik yöntemleri kullanarak su kaçağı tamiri gerçekleştiren firmalara karşı korunmanızı önermektedir. Su kaçağı tamirini gerçekleştirecek olan firmanın kullandığı yöntem ve deneyimi oldukça önemlidir. İstanbul su tesisatı firmamız, su kaçağı sorununun tamirinde teknolojik cihazlar kullanarak, tek bir seramik bile kırmadan sorunu tespit edip, tamirini gerçekleştirmektedir.

İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı tamiri yapan firmamız, teknolojinin tesisatçılar için tasarladığı akustik dinleme adı verilen cihazı kullanarak su kaçağınızı noktasal olarak tespit eder ve tamir işlemini de yine tek bir fayansın altında gerçekleştirir. Eskiden yapıldığı gibi tek tek bütün seramiğinizi kırmadan diğer tesisat sistemine zarar vermeden sorun ortadan kalkacağından, klasik yöntemde yaptığınız maddi masrafta sizlerin cebine kâr olarak kalır. İstanbul kırmadan su kaçağı bulma servisimiz sizlere sessiz çalışan akustik dinleme adlı cihazla günün her saati hizmet vermektedir. Yapacağımız işlemler gürültü çıkarmadığından ne siz ne de komşularınız, rahatsızlık duymazlar. İstanbul’da yer alan bütün ilçelere aynı gün servis imkanı ile ulaşım sağlamaktayız. Her biri işinin ehli ve eğitimli tesisat ustalarımız sizlerin su kaçağınızı tamir ederken % 100 garanti de sunmaktadır.

Bu siteye oy ver!
Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın