Dış Mekanda Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı ciddi bir durumdur ve belli bir yerde meydana gelmez bu sorun. Gerek ev ya da mekan içinde gerek de dış mekanda su kaçağı oluşabilir. Sistem tesisat firması olarak duş mekanda su kaçağı bulma hizmeti de veriyoruz ve böylece tesisat ile ilgili tüm problemlerinizi halledebiliyoruz.

dis-mekanda-su-kacagi-bulma

Sorunun çözümüne bakacak olursak öncelikle sorunun kaynaklandığı yeri özel cihazlarımız ile ya da kamera ile tespit ediyoruz. Bariz görünen yerdeki kaçağı bulduktan sonra tamir için gerekli işlemleri ekip arkadaşlarımız yapmakta. Yapılan ve alınan bütün işlerde müşteri memnuniyetini hep üst düzeyde tuttuk ve kırıp dökmeden kolay ,hızlı bir şekilde hallettik sorunları.

Dış mekanın tadilatı ve tespiti iç mekan ile neredeyse aynı ve yine aynı cihazlar ve robotlar ile tespit yapılmakta. Firma sahipleri olarak ücretleri oldukça düşük tutuyoruz ve herhangi bir arıza da hemen olay yerine gidiyoruz. Yaptığımız işi şimdiye kadar hakkıyla yaptık ve gerek iç mekan gerek dış mekanda su kaçağı bulma hizmetini 2001 yılından bu yana verdik.

Bu siteye oy ver!