Duvarlarda Kabarma

Evinizde su sızıntısı sorununda duvarlarda rutubet konumuzda değinmiştik. Sorunun sebebi sızan su borularıdır ve tamir edilmediği zaman tekrardan boya gerektirir.Evinizin pis kokmasına ve kötü bir görüntü oluşturmasına sebep olur. Duvarlarda rutubet ve duvarlarda kabarma sorunun çözümü için tesisatçı çağırarak önce sorun halledilmeli ve sonra da duvar boyası vesaire yapılmalıdır.

İyi bir ekip olarak çalışmayan tesisat firmaları sizi daha zor bir duruma sokabilir. Birkaç farklı neden daha vardır ki bunlar da evinizin çok fazla ısı alan bir bölgede olmasıdır.Evinizde rutubet olmaması için tesisat tamirini ve bakımını sürekli yaptırmanız gerek. Bu zaman zarfı yaklaşık 3 yıl denebilir.Sorunun ciddi olmasına bağlı daha sık bir tespit şarttır. Evinizin oldukça kötü görünmesine sebep olan ve tamir için de epey masraf gerektiren bir sorun olan duvarlarda rutubet sorunu için yine adres her zamanki gibi belli , sistem tesisat.

duvarlarda-kabarma

Birçok müşterimiz bu sorun yüzünden müzdarip durumda ve çağırdığı tesisat firması olaya çözüm bulamazsa eğer daha çok mağdur durumda kalabiliyor. Tesisat firmalarını seçerken belli özelliklere bakılması gerekir ve müşterilerimiz bu konuda ortak bir fikre varmış da değil. Bizlerle görüşerek ya da randevu alarak istediğiniz kaliteli hizmeti uygun fiyata görebilirsiniz.

Duvarlarda Kabarma
4 (80%) 1 vote