Duvarlarda Rutubet

Evlerinizde su sızdırması var ise rutubet de var demektir. Bazı evlerin borularında su kaçağı ve sızdırma sebebiyle rutubet yani nem meydana gelir ve bunun akabinde duvarlarda kabarma da ister istemez meydana gelir.Evinizin fazla sıcak olması da buna bir neden olarak gösterilebilir. Duvarlarınızın dibinden geçen borular arıza sebebiyle su sızıntısı yapar ve istenmeyen rutubet olayı meydana gelir.

duvarlarda-rutubet-onlem

Evinizde rutubet olmaması için tesisat tamirini ve bakımını sürekli yaptırmanız gerek. Bu zaman zarfı yaklaşık 3 yıl denebilir.Sorunun ciddi olmasına bağlı daha sık bir tespit şarttır. Evinizin oldukça kötü görünmesine sebep olan ve tamir için de epey masraf gerektiren bir sorun olan duvarlarda rutubet sorunu için yine adres her zamanki gibi belli , sistem tesisat.

duvarlarda-rutubet

Hem misafirlerinize hem de size kötü bir görüntü veren rutubet olayına tek çözüm tesisatçı çağırarak sızıntıyı önlemesini istemektir. Olabildiğinde iyi bir firma ile çalışmak tekrar oluşmasını önlemek için atılacak ilk adımdır elbette. Sistem tesisat firması olarak duvarlarda rutubet ve kabarma sorununuzu profesyonel bir şekilde hallediyoruz.

Bu siteye oy ver!