kimyasalla-petek-temizligi

Düzgün Isıtmayan Peteklerin Onarımı

Petek temizliği konusunda uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımızla sizlere en iyi hizmeti vermekle kalmayıp sizler için burada düzgün ısıtmayan petek sorunlarını paylaşıyoruz.Bu problemler evinde doğalgaz ile ısınan herkesin başına gelebilir.Oldukça normaldir bu ısıtma sorunları. Sebebi ise temelde içerisinde yer alan toz ve pisliklerdir. Gerekli bakımı yaptırmadığınız taktirde bu pislikler kanalları tıkamaya başlar ve su iyice ısınmaz.Bu durumun devamında ise eviniz iyi ısınmaz.

Bu peteklerin ısıtmadığını erken teşhis etmek isterseniz bir müşteri olarak peteklerin alt kısmına bakmanız  yeterlidir. Alt kısımları üstlerin tam aksine buz gibidir.Gözle görülür bir pislenme ve tozlanma da söz konusudur.Buna ek olarak faturalarınıza yansıyan tutardan bunu anlayabilirsiniz.Eğer yakmadığınız halde fazla geliyorsa fiyat bunu bildirebilir ardından da tesisat firmanızı çağırabilirsiniz.

Güven tesisat ekibi olarak petek temizliğine özel ekiplerimizle hizmet veriyoruz.Sizlere tavsiye olarak senede 2 yada 3 kez kontrol yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.Böyle sorunlarla karşılaşmamanızı umut ediyoruz.Eğer petekler düzgün ısıtmaz ise güven tesisat firmasını bir telefon ile ayağınıza çağırabilirsiniz.

Bu siteye oy ver!
Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın