gaziosmanpasa-su-kacagi-arama

Eyüp’te Su Kaçağı Arama ve Tespiti

Ev ya da işyerlerinizdeki tesisat sisteminde zamanla bazı arızalar ortaya çıkabilir ve bu arızalar sizleri oldukça olumsuz etkileyebilir. İstanbul su tesisatı sisteminde meydana gelen ve tamirinde kullanılan yöntem itibari ile bir hayli zorlu olan su kaçağı sorunu, işini profesyonel yöntemlerle yapan su tesisatı firmamız için artık problem olmaktan çıkmıştır. Eskiden teknolojideki geri kalmışlık sebebiyle su kaçaklarındaki arızayı tamir etme tam bir zulümdü.

Gözle görünmeyen su borularının sebep olduğu su sızıntılarını bulmak için sokaktan çağırdığınız tesisat ustaları öncelikle ev ya da işyerinde tesisat sisteminin geçtiği yerlerin tamamını kırarak kaçağı tespit etmeye çalışırlardı. Su sızıntıları eğer bir apartman dairesinde oturuyorsanız alt katınızda oturan komşunuza da zarar vereceğinden, bir önce sorunu tamir etmek isterdiniz, bu nedenle araştırmadan, bilmeden herhangi bir tesisat firmasıyla anlaşır ve hayatınızı kâbusa çevirirdiniz. Sokaktan çağırdığınız tesisat ustaları teknolojideki gelişmelerden habersiz olduklarından su kaçaklarını tamir ederken, kırma dökme işlemi uygulayarak sizleri günlerce moloz yığınları ile uğraştırırlar. Sadece moloz yığınları ile uğraştırmakla da kalmaz. Su kaçağını kırarak bulmaya çalışan amatör su tesisatı ustaları kırma dökme işlemlerini rastgele gerçekleştirdiklerinden sağlam olan boruları da kırarak sizlere fazladan yere masraf çıkarırlar.

Günlerce kırılan ev ya da işyeri duvarları uzun süre planlarınızı alt üst eder. Çünkü kırılan yerlerin yeniden onarılması, temizliğinin yapılması sadece maddi olarak değil zaman yönünden de sizleri olumsuz etkilerdi. Peki günümüz teknolojisindeki gelişmeler su kaçağına ne gibi bir çözüm üretti? İstanbul kırmadan su kaçağ tespit servisimizin de kullandığı su sesine karşı duyarlı hale getirilen akustik dinleme adı verilen teknolojik bir cihaz üreterek, su kaçağı sorunlarınızın noktasal olarak tespit edilmesine yardımcı oldu. Akustik dinleme adlı cihaz temiz su kaçağı problemlerinizde noktasal atış yaparak mili milimine tespit eder. Cihazla noktasal olarak tespit edilen yeri alanında profesyonel tesisat ustalarımız tek bir seramiği kırarak, tamirini gerçekleştirirler. İstanbul’un neresinde olursanız olun aynı gün servis imkanı ile su kaçağı sorununuzu dakikalar içerisinde tamir eden su tesisatı firmamız sizlere % 100 garantili tamir işlemi gerçekleştirir.

Bu siteye oy ver!
Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın