fatih-su-kacagi-tespiti-yapma

Fatih Su Kaçağı Arama

Eski binalarda meydana gelen su kaçağı sorunu birçok farklı nedenden dolayı ortaya çıkmış olabilir ancak en bilindik sebebi, kullanılan boruların yıllar içerisinde tahribata uğraması sonucu oluşmasıdır. Ev ya da işyerlerinde meydana gelen su kaçağı sorununun tamir işleminde çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Oldukça ciddi ve profesyonellik isteyen su kaçağı tamirinde genel olarak kullanılan yöntem hepinizin bildiği gibi parke ve duvarları kırarak yapılan kırma dökme işlemidir.

Duvar dipleri ya da fayans altlarında meydana gelen su borularındaki arızalar gözle görünmediğinden ve teknolojik yetersizliklerden dolayı su kaçağı tespit ve tamir işleminde genel olarak bu yöntem kullanılırdı. Duvar diplerinden alt katta oturan komşunuzun evine sızan ve komşunuzun yapısında, rutubet, ıslaklık ve su sızıntısı problemine neden su kaçakları erken müdahale isteyen bir sorundur.

Erken müdahale edilmediği durumlarda daha ciddi sonuçlar doğuracağından su kaçağı sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz, araştırmadan gider bir su tesisatı firmasıyla anlaşırdınız. Amatör yöntemlerle su kaçağı tespit işlemi yapan firmalar bütün yapınızı kırar döker ve ardından tamir işlemini gerçekleştirirdi. Şunu unutmamalısınız ki su kaçağı sorununda, tamir işlemini gerçekleştirecek olan firmanın kullandığı yöntem ve cihazlar en az su kaçağı sorunu kadar önemlidir. Bu nedenle iyi bir araştırma yapmadan su tesisatı ustası çağırmanız doğru bir işlem olmayacaktır. Amatör tesisat ustaları zorlu olan su kaçağı sorununu bulma işlemi gerçekleştirirken rastgele kırma işlemi yapar ve gereksiz yere sizleri masrafa sokarlar. Günlerce tahmini yürüttükleri bu işlem nedeniyle sağlam olan parke ve su borularınız da zarar görür ve içinden çıkılamaz bir duruma düşerdiniz. Neyseki teknolojideki gelişmelerle beraber insan hayatı oldukça kolaylaşmış ve bu gelişmelere ayak uyduran İstanbul kırmadan su kaçağı bulma servisimiz sayesinde de su kaçağı sorununuzun tespitinde herhangi bir kırma dökme işlemi yapılmaz.

İstanbul su kaçağı tespit servisimiz, ev ya da işyerinizde meydana gelen bu sorun karşısında kırmadan dökmeden akustik dinleme denen su sesine karşı hassas cihaz sayesinde kaçağın olduğu yeri noktasal olarak tespit eder. Tek bir seramiğin altında su sızıntısını bulan İstanbul tesisat firmamız, sorunu ortadan kaldırarak yüksek masraflar altına girmeden sizleri bu dertten kurtarır. Daha çok evlerin banyosunda ortaya çıkan bu sorundan kendinizi yormadan ve masraf etmeden kurtulmak istiyorsanız derhal iletişim numaralarından bizlere ulaşarak randevu oluşturunuz. Akustik dinleme diye tabir edilen cihazımız, gürültü yapmadan çalıştığından günün herhangi bir saati için randevu oluşturabilirsiniz. İstanbul su kaçağı bulma firmamız sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için garanti verir ve İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakalarındaki ilçelere aynı gün servis imkanı ile hizmet verir.

Bu siteye oy ver!
Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın