Hidrant Hattında Su Kaçağı Arama

Su kaçağı ve tesisat konularında oldukça hassas ve titiz çalışıyoruz. Hidrant hattında su kaçağı arama da uzmanlık alanımız giriyor 2001 yılından bu yana. Hidrant hattında ortaya çıkacak bir sorun büyük maliyetlere sebep olabilir zira onca su kaybı işinizi büyük ölçüde etkileyebilir. Yerin onca metre altında bulunan bu borular iş için gelen tesisat firması tarafından oldukça hassas onarılmalıdır.

hidrant-hattinda-su-kacagi-arama

Sistem tesisat firması olarak hidrant hattında su kaçağı arama hizmeti veriyoruz. Ciddi işlerinizde gereken hassasiyeti gösterip işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Gerek iş yerlerinizde gerekse evlerinizde ya da fabrikalarınızda herhangi bir tesisat sorununda bizleri, sitemizde yer alan numaralardan arayabilir ya da online randevu sistemi ile  randevu alabilirsiniz.

Bu borular oldukça sağlamdır ve çok önemlidir.Özellikle yangın hidrant hattında bir sorun çıkması ve bunun geç fark edilmesi büyük su harcamalarına neden olabilir. Böylesine önemli bir durum için tecrübeli birer tesisat firmaları ile görüşmelisiniz. Olabildiğince dikkat edilmeli ki burada yer alan çatlaklar daha büyük sorunlar meydana getirmesin.

Bu siteye oy ver!