kagithane-kamerali-su-kacagi-

Kâğıthane Kırmadan Su Kaçağı Arama

Su tesisatındaki problemler, çözümü sırasında çıkardığı iş yükü sebebiyle pek sevilmeyen sorunlardır. Su tesisat sistemi yer altında ya da üzeri beton ve seramiklerle örtülü olduğundan meydana gelen sorunların tespit edilmesi ve tamiri işlemi de zorlaşıyor. Örneğin su tesisatı sisteminde meydana gelen su kaçaklarını tespit edebilmeniz için profesyonel bir yardım almanız gerekecek ve bu profesyonel yardımı sokağınızdaki tesisatçıyı eve çağırarak aldığınızı düşüneceksiniz. Su boruları gözle görünmediğinden eve çağırdığınız tesisat ustaları da su kaçağınızı kırarak ve dökerek bulmaya çalışacak ve bu işlemi yaparken sizleri adeta hayatınızdan soğutacaktır.

Güzelim eviniz kırma dökme işleminden dolayı harabeye dönecek ve günlerce yapılması gereken bir temizlik işi sizlere bırakacaktır. Eskiden mecburi olarak kullanılan bu yöntem günümüz teknolojisindeki gelişmelerle birlikte ortadan kalkarak, kısa süre içerisinde çözülebilen bir sorun halini almıştır. İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisimiz eskiden günlerce süren su kaçağı bulma işlemini kullandığı teknolojik ekipmanlarla dakikalar içerisinde çözülebilecek bir sorun haline getirmiştir.

İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisimiz teknolojinin su tesisatı sektörünün işini kolaylaştıran önemli buluşu olan akustik dinleme adlı cihaz ile sorunu noktasal olarak belirlemekte ve kısa süre içerisinde müdahale ederek komple sorun olmaktan çıkarmaktadır. Su kaçağı sorunu duvar diplerinden alt katınızda oturan komşunuzun evine de sızma yapacağından yoktan yere masraflarınızı ikiye katlıyordu. Sizin evinizdeki sorun yüzünden alt katınızda oturan komşunuzun evine de su sızar ve tavanlarını çürütürdü. Bu nedenle çoğu kez komşunuzla aranızda ciddi tartışmalar yaşanırdı. İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisimiz bu sorunu da ortadan kaldıracak önemli bir teknik ile kısa süre içerisinde su kaçağınıza müdahale edecek ve sorun alt katınızda oturan komşunuza sirayet etmeden ortadan kalkacaktır.

Bu durumda ne siz günlerce temizlik ve moloz yığınları ile ulaşmak zorunda kalacaksınız ne de alt katınızda oturan komşunuzla tartışma yaşayacaksınız. Su sesine karşı duyarlı olan akustik dinleme ile su kaçağı sorununuz noktasal olarak tespit edilecek ve kısa süre içerisinde tek bir seramiğin altı kırılarak tamiri yapılacaktır. İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı tespit hizmeti veren firmamız, profesyonel tesisat ustları ile birlikte sizlere hizmet vermekte ve sessiz çalışan cihazları ile günün her saati hizmet vermektedir.

Bu siteye oy ver!
Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın