kartal-tikaniklik-acma

Kartal Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul gibi büyük şehirlerin her geçen gün artan nüfusu beraberinde bir takım altyapısal tesisat sorunlarını da getirir. Özellikle son zamanlarda artan inşaatlar ile birlikte birçok eski ve yeni yapılan binalarda su tesisatı sorunları meydana gelmeye başladı. Su tesisatında meydana gelen bazı sorunlar, su tesisatının kullanım yılına bağlı olarak görülse de, kullanım yılına bakmaksızın eski ve yeni yapıların hepsinde görülen bir takım can sıkıcı sorunlar vardır.
İstanbul su tesisatı sisteminde meydana gelen bu sorunların başını; mutfak, banyo ve tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklık sorunu çekmektedir. Sürekli kullandığımız ve günlük hijyen ve sağlık ihtiyaçlarımızı karşıladığımız lavabo ve tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklık sorunları bizleri hem maddi açıdan masrafa sokar hem de erken müdahale edilmediğinde bazı olumsuz hastalıklara da davetiye çıkarır. Özellikle tuvalet tıkanıklığı koku da çıkaracağından sorun ile karşılaşmanız durumunda profesyonel bir yardım almanız gerekecektir.
İstanbul’da sık sık su tesisatı sorunu meydana geldiğinden piyasada çok fazla sahte tesisat ustaları dolaşmaktadır. Sokak aralarında tesisat firmasıyız diye dolaşan ustalar, teknolojideki gelişmelerden habersiz bir biçimde işlemler uygulayarak sizlere en az 50 yıl geriye götürür. Eskiden teknolojideki imkansızlıklardan dolayı mutfak, banyo ve tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklık sorunları pratik yöntemler ile veya tesisat ustaları aracılığıyla çözülmekteydi. Henüz üretilmemiş olan ekipmanlar nedeniyle tıkanıklık sorunu ile karşılaşan tesisas ustları kırarak ve dökerek tıkanıklığa neden olan boruyu tespit edip sorunu ortadan kaldırırdı. Ancak günümüz çağındaki altın gelişmeler sayesinde bu sorunların tamamı tarih olmuştur.
İstanbul tesisat firmamız teknolojideki gelişmelere hızla ayak uydurarak eskiden günlerce süren tıkanıklık açma hizmetini dakikalar içerisinde gerçekleştirir. Nasıl mı? Teknolojideki altın gelişmeler tesisat sektörünü de yakından etkileyerek. Özel geliştirilen kamera ve robot sayesinde tek bir seramik dahi kırılmadan tıkanıklık sorunundan kurtulabileceksiniz. Kamera yardımıyla tıkanıklığa sebep olan cisim tespit edilir ve ardından ucu bıçaklı olan robotla da cisim parçalanarak sorun ortadan kaldırılır. İşinin ehli tesisat ustalarımız, borunuzun içini tazyikli su ile yıkayarak tertemiz eder ve sizlere garanti de sunar.

Bu siteye oy ver!
Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın