Kimyasalla Petek Temizliği

Petek temizliğinin ne kadar önemli olduğundan ve temizliği belli aralıklar ile yaptırmanız gerektiğinden bahsetmiştik.Şimdi gelelim bu işin nasıl yapıldığına. Peteklerin içerisi kolay pislenebilen bir yapıya sahip olduğundan uzun süre temizlenmediği için ciddi bir kireç yapısına maruz kalır. Bu temizlik yapılmadığı taktirde de gereksiz harcamalara ve ısıtmamaya da başlar.

Böyle durumlarda bizler sistem tesisat firması olarak kimyasalla petek temizliği hizmeti veriyoruz. Kimyasal maddeler buradaki pislikleri kolay bir şekilde temizlemekte. Özel cihazlar ile nasıl ki tespiti yaparak sorunu çözüyorsak bunu da kimyasal maddeler ile ortadan kaldırıyoruz.

kimyasalla-petek-temizligi

Kimyasalla petek temizliğini 2001 yılından beri yapıyoruz ve hiçbir sorun ile karşılaşmadık. Olabildiğince uygun maliyetlere kalıcı profesyonel hizmetler veriyoruz. Sizlere bir tavsiyemiz de şudur ki bu temizlik kontrolünü en az 3 yılda bir yaptırmanız gerekmektedir.Kombi petek temizliği yaptırılmadığı taktirde petekler kullanılamaz hale de gelebilir ve bu sadece size maddi değil manevi hasar çıkarabilir.

Bu siteye oy ver!