Kombi Petek Temizliği

Özellikle kışın oluşabilecek büyük bir sıkıntı  var ki o da kombi ve peteklerde oluşabilecek arızalar. Yeterli derecede ısı vermeyen petekler sizleri sıkıntıya sokabilir. Bu sorunu anlayabilmek için peteklerin altına elinizi koyup soğukluğuna bakabilirsiniz. Bariz bellidir zaten ve üst kısımlar biraz sıcakken özellikle alt kısımlar adeta buz dolabı gibidir.

Bunun çözümü için yine bizleri arayarak gerekli desteği alabilirsiniz. Kombi petek temizliğini sürekli yaptırmalısınız ki bu tür sorunlar yaşamayın. Petekler bilindiği üzere pislenmeye müsait bir yapıya sahiptirler. Bu bozukluğu anlamak için ise bir başka yöntem de faturalara yansıyan durumdur. Yakmadığı halde çok para ödüyorsanız faturalara  o zaman uzmanlarımıza ulaşma vaktiniz gelmiştir.

kombi-petek-temizligiPeteklerin Temizlenmesi Gerektiği Nereden Anlaşılır?

  1. Peteğinizin üzerinde elinizi gezdirdiğinizde bazı bölümlerin sıcak bazılarının ise soğuk olduğunu tespit ediyorsanız eğer petek temizliğine ihtiyacınız var demektedir.
  2. Peteklerin bazıları hiç ısınmıyorsa
  3. Elektrik faturalarında anormal bir artış gösterilmiş ise büyük bir ihtimal petek temizliğinizin zamanı gelmiştir.

Böyle durumlar , bir tesisatçı çağırarak kombi petek temizliği yaptırmanız gerektiğine işarettir. Güvenilir ve sürekli çalışabileceğiniz bir firma olarak sizlerden telefon bekliyoruz. Bizlere ulaşın ve uygun maliyette profesyonel çözümler edinin.

Bu siteye oy ver!