Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı problemi tespiti işleminde artık kırma işlemine son!
Evet yanlış okumadınız firmamızın kullandığı teknolojik cihaz ve uzman kadrosu sayesinde tek bir seramiğinizi bile kırmadan su sızıntısı tespitinizi gerçekleştirebiliyoruz. Eskiden kabusa dönen su kaçağı tespitleri günümüzde teknolojinin de ilerlemesi ile, güç olmaktan çıktı. Eskiden yapıldığı gibi su sızıntısı tespiti için bütün tesisat yerlerinin kırılmasına gerek kalmıyor. Ev ya da işyerlerindeki su sızıntıları ciddi bir tesisat sorunudur, erken müdahale edilmesi önemlidir. Erken müdahale edilmediği takdirde ciddi sorunlara yol açabilir.

Su kaçağı problemleri özellikle eski binalarda kullanılan boruların zamanla eskimesi sonucu oluşan tesisat sorunlarıdır. Yeni binalarda görülen su kaçağı problemleri genel olarak, kullanılan boruların kalitesizliği ya da yanlış çekilen tesisat sisteminden kaynaklı ortaya çıkabilir.

Tesisat sistemindeki su borusunun patlamasını bulma eskiden çok zor bir işlemken günümüzde sorun olmaktan bile çıkmıştır. Eskiden patlayan boruyu bulmak için tesisat sistemindeki bütün yerler kırılır, patlayan boru tespit edildikten sonra onarılırdı. Tadilat işleminden sonra ev ya da işyeri sahibine hem maddi hem de manevi olarak büyük bir kayıp yaşatılırdı. Evinde boru patlaması sorunu yaşayan vatandaş, onarım işleminden sonra kırılan yerlerin tadilatı için bazen haftalarca çalışırdı.

Firmamız klasik yöntemleri kullanmaz, firmamız modern cihazları profesyonel kadrosuyla tek bir seramiğinizi bile kırmadan su kaçağınızı noktasal olarak tespit eder ve onarır.Firmamızın kullandığı ‘akustik dinleme’ adı verilen cihaz, suya ve sese duyarlı olduğundan, çok hassas sesleri bile duyarak tesisat da su kaçağını noktasal olarak tespit eder.Akustik dinleme cihazını sessiz ortamda kullandığımız zaman su kaçağını tespit etmede daha hızlı olduğumuzu söyleyebiliriz.Firmamızın su kaçağında kullandığı diğer yöntem ise termal kamera ile su kaçağı tespitidir.

Termal kameralar, kaçak olan noktaları görüntülü olarak tespit etmektedir. Termal kamera yardımı ile su kaçağı olup olmadığını tespit etmek mümkündür.Termal kamera ile kaçak tespiti yapıldığında sadece kaçak noktası kırılır ve sadece kaçak olan yerin tamiratı yapılır. Bu çalışmada evimizin fazladan yere kırılmasından ve yüksek maliyet ödemekten kurtulmanızı sağlarız.Firmamızın kullandığı teknolojik cihazlar sessiz çalıştığından, günün herhangi bir saatinde arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Firmamızın kullandığı teknolojik cihazlar sayesinde ne siz ne de komşunuz rahatsız olmayacaktır.
Firmamız, sizleri hem maddi hem de manevi olarak büyük zorluklar yaşamamanız için klasik teknikler uygulayan kişi ve kurumlardan korunmanızı tavsiye eder. Çünkü sizler yukarıda bahsettiğimiz hiçbir yükün altına girmeden de su kaçağı probleminizi bizi arayarak halledebilirsiniz.

Firmamız sizleri eski usul su kaçağı tespiti yapan profesyonel olmayan tesisatçılardan korunmanız yönünde uyarılarda bulunur.Su kaçağı bulma sektöründe isminden sürekli bahseden ve referansları oldukça kuvvetli olan firmamız yaptığı bütün işlemler için sizlere garanti vermektedir.Firmamız minimum ücretle maksimum hizmet ve kalite almanızı sağlar.Firmamız kullandığı modern teknikler ve profesyonel ekibi ile sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Bu siteye oy ver!