Küvet Tıkanıklığı

Küvet tıkanıklığı sorunu hemen her evde yaşanması mümkün olan bir sorundur. Banyo sırasında saç telleri ve katı sabunlar veya diğer maddelerin deliğe kaçması sonrası meydana gelmekte olup sorun çözülmediği taktirde banyo imkansızdır. Bazı jakuzili evlerde bu sorun daha az yaşansa da yine de mağdur olmak içten bile değil.

Evlerinizde böyle giderleri tıkamamak için öncelikli alacağınız önlem saç tellerinizi banyo sonrası temizlemek ve deliği yalnızca su gideri için kullanmak olacaktır. Deliği temizlemek normal lavabo tıkanıklığında olduğu gibi kolay değil maalesef. Normalde deliğe sirke  , kola ya da diğer maddeleri sokarak ya da tel ile tamir etmek mümkün değil.

kuvet-tikanikligi

Bu sorunu yaşadığınız taktirde arayacağınız ilk firma sistem tesisat firması olmalı. Elemanlarımız yaklaşık 15 yıllık bi tecrübe abidesi durumunda ve işlerini büyük bir itina ile yapmaktalar.Eğer banyolarda küvet tıkanıklığı sorunu yaşarsanız ki umarız yaşamazsınız hemen web sayfamıza girip numaralardan birini tuşlayın. Sizler için söylenen saatte mekanınızda olup sizi mağduriyetten kurtarabiliriz. Sorunsuz günler geçirmeniz dileğiyle.

Bu siteye oy ver!