Lavabo Tıkanıklığı

Lavabo tıkanıklığı gerek banyoda gerekse mutfakta gerekse tuvalette bulunan bölümlerde meydana gelen bir sorundur. Burada sorunu yaratan asıl konu buraya atılan maddelerin katı olaması ve borulardan zor geçecek özelliğe sahip olmaları.Bilinçsizce yapılan yanlışlar ve kullanım hataları bu ve bunlar gibi sorunlara neden olabiliyor.

lavabo-tikanikligi-2

Birçok lavabo tıkanıklığı , tuvalet tıkanıklığı açmak için müşterilerimiz tarafından çözümler geliştirilmiş ve yıllardır da uygulanmış durumda. Tıkanıklık giderme için karbonat ve sirke ikilisi, kola ve tel gibi çözümler mantıklı olabilir.Ancak başka bir açıdan bakacak olursanız yanlış bir hareket sonucu boruya zarar verebilir ve değişmesine neden olabilirsiniz. Bu sayede örneğin 10 liralık maliyeti 20 liraya çıkarmış olacaksınız.

lavabo-tikanikligi

Bu sebepten ötürü sizlere tavsiyemiz usta , işini bilen ve güvenilir tesisat firmaları ile çalışmanız. Bizler sistem tesisat olarak işimizi iyi yapıyor ve bir müşteri gibi düşünüyoruz. Onlara az maliyetli ve sağlam işler yapıyoruz.Profesyonel çözümler her zaman bizden çıkmaktadır. Lavabo tıkanıklığı  gidermek için arayacağınız ilk tesisat firması biz olmalıyız ki işinizi sağlam bir şekilde halledebilelim.

Bu siteye oy ver!