Muslukçu

Muslukçu , bizler için birer mühendis gibidir. Musluk tamirini yapan ve onaran kişi anlamına gelmektedir. İşini iyi yapan bir musluk tamircisi sizi hiçbir zaman mağdur etmez. Günümüzde muslukçu olduğunu düşünen ve müşterilerini mağdur eden birçok firma var ki bunlar işini ucuza yapıp sağlam yapmayanlar. Maddi manevi anlamda size sorun yaşatacak insanlardan uzak durmalısınız ki bunun da en kolay yolu size referans gösterecek , birer web sitesine sahip ve işini titiz yapan birer firmadır.

Sadece muslukçu deyip geçmek doğru olmaz zira bu iş bir iş yeri veya ev için oldukça önemlidir. Evinizde bir musluğun bozulması hele açık iken bozulması faturaların kabarık gelmesine , evinizin manevi hasar görmesi gibi sorunlara yol açabilir.

muslukcu

2001 yılından beri işini en iyi şekilde yapan bir firmayız ve muslukçu tabirine en uygun elemanlar ile çalışmaktayız. 15 yıllık tecrübemiz ile şimdiye kadar tamir ettiğimiz musluklar hiçbir sorun çıkarmadı. Tamiri kolay ve temiz bir şekilde yapıp müşterilerimizi tatmin etmekle yükümlüyüz.Sistem tesisat firması olarak uygun fiyatlara en iyi musluk tamir hizmetini veriyoruz.

Bu siteye oy ver!