lavabo-tikanikligi-2

Mutfak lavaboları neden tıkanır ?

Her evde olduğu gibi sizinde evinizde lavabo tıkanıklığı meydana gelmiştir illa ki. Bunu esas sebeplerine bakacak olursak mutfakta temizliğin yapılması ve ardından kalan artıklardır diyebiliriz. Lavaboya dökülen özellikle çay otları büyük ölçüde tıkanmaya sebep olur. Katı yiyecek türlerinin her biri lavabonun tıkanmasına sebep olmaktadır.

Kesin bir tespit daha yapacak olursak lavabodan geçemeyecek kadar büyük boyutta olan hiçbir yiyecek ya da katı maddeyi zorla oraya sokmaya çalışmayın.Sıcak suları birden lavabonuza dökmemenizi de ayrıca tavsiye ediyoruz. Böyle sorunlar ile karşılaşıldığında elbette siz değerli müşterilerimiz birer çözüm yöntemleri üretebiliyorlar.Elbette kesinlikte tesisatçı çağırmak gerekmez fakat yapacağınız yanlış bir müdahale ile işi daha da kötüye sürükleyebilirsiniz.

Sonuç olarak delik boyutundan büyük malzemeleri , çay otlarını ,sıcak suları (kaynar) birden lavaboya dökmemelisiniz. Eğer lavabonuz tıkanmışsa ve en azından pompa ile de müdahale yapmışsanız , sonuca bir türlü ulaşamamışsanız artık sistem tesisat ekibini çağırma vaktiniz gelmiştir. Sorun daha fazla büyümeden tıkanıklık giderme uzmanlarımız ile iletişime geçin.

Bu siteye oy ver!
Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın