kimyasalla-petek-temizligi

Petek Temizliğini Neden Yaptırmalıyım ?

Petek temizliği yaptırmanın birçok faydası vardır ve en basitinden cebinizde paranız kalır. Durduk yere ısınmadığınız halde fatura ödemek hiç kimsenin haz etmediği bir durum.Genel olarak birçok müşterimiz petek temizliğini yaptırarak bu konuda tasarrufu yapmış durumda. Gerek maddi gerekse manevi anlamda yani ısınma konusunda rahat etmiş durumdalar. Boşa para ödememek ve kışın rahatça ısınmak için temizliğinizi sağlam ve düzenli bir şekilde yaptırmalısınız.

Bu temizliği ve bakımını yaptıracağınız firma da elbette büyük önem arz ediyor. Gerek çalışanlar gerekse firmadaki üst düzey görev yapan kişiler birçok müşteriyi mağdur edebilmekte.Bu sebeple gerekli maddi ödemeyi yapıp sağlam bir tesisat tamiri şart.

Ek olarak

Petek temizliğinin faydaları gerçekten evinizin daha çok ısınmasını sağlar ve faturalarınız’da düşüş yaratır. Yani petek temizliği yaptırmak ısı ve para tasarrufu yapar. Özellikte kış aylarında son derecede çalıştırdığımız kombi evimizi bir yerden sonra daha az ısıtmaya başlıyor ve faturalar genede yüksek geliyor. Bunun nedeni peteklerin zamanla içerisinde kirli tabakaya sahip olmasıdır.

Bu siteye oy ver!
Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın