petek-temizligi-yaptirmak

Peteklerin Alt Kısımlarında Isınma Sorunu

Petek temizliği diğer bir adıyla panel radyatörleri sıkı temizleme ve kontrol gerektiren sistemlerdir.Petek temizliği yapılmadığı taktirde haliyle birçok sorun meydana gelir.En çok şikayet edilen durum ise alt kısımların ısıtmamasıdır.Buraları temizletmek yada alt kısımlarda sorunu ortadan kaldırmak için standart tesisat firmalarını önerileri kimyasal maddelerdir.

Bu kimyasal maddelerin temizleme özelliği olduğu gibi gün geçtikçe sizin peteklerinize zarar vermesi de olası bir durumdur.Petek temizliğinde uzmanlaşmış bir firma ile çalışmanız en doğrusu olacaktır. Peteklerin bakımları her yıl birkaç kez düzenli olarak yapılmalıdır ki böyle sorunlar ile karşılaşmayın. Gündelik hayatta müşterilerimizden aldığımız şikayetlere bir bakacak olursak genelde kendi çözümleri olarak suyu değiştirmeyi işaret edebiliyorlar.

Bu sorunu bu şekilde çözmek de elbette mümkün. Kalıcı bir çözüm için tesisat firmasına başvurmak var elbette fakat peteklerin içindeki suyun değişmesi de geçici bir çözüm olabilir. Yıllardır süregelen tecrübemiz ile peteklerinizi yılda istediğiniz zaman aralıklarında kontrole gelebilir , hasarı ortadan kaldırabiliriz. Maliyeti en maksimuma çıkarmamak için ve kalıcı bir çözüm için sistem tesisat firmasını tercih edebilirsiniz.

Bu siteye oy ver!
Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın