Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tamiri konusunda oldukça köklü ve tecrübeli bir firmayız. Su kaçağının bulunması oldukça zor ve zahmetliydi eskiden. Fakat bizler sistemtesisat olarak firmamız bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımıza sorunları daha kolay ve güvenli bir şekilde gidermeleri için son teknoloji ürünü olan araçlarımızı robotlarımızı tahsis ettik.

su-kacagi-tespiti

Su kaçağı bulmak için öncelikle uzman arkadaşlarımızın yeri tespit etmek için mekanda bir araştırma yapmalı ufak çapta. Ardından özel cihazlar ile gerek boruları gerek duvarları analiz ederek cihaz sayesinde asıl sorunun kaynağını bulmakta. Bu sayede eski zamanlarda olduğu gibi kırarak dökerek değil daha sağlam ve maliyeti düşük tamirat ve tesisat işlemleri yapılabilmekte. Sizlere her müşterimize özenle ve kaliteli bir hizmet sunduğumuz için tavsiyemiz şudur ki , her tesisatçıyı evinize çağırmayın !

su-kacagi-tespiti-yapma

Su kaçağını bulmakta bile dakikalarca uğraşan ve hele ki evinize ya da mekanınıza zarar verebilecek birçok tesisatçı bulunmakta. İşimizi yapmaya başladığımız ilk günden itibaren dikkatlice ve güvenle yapıyor , müşterilerimizi birer ağabeyimiz kardeşimiz gibi görüyoruz. Sizler için en iyi hizmeti vereceğimizden bir şüpheniz asla olmasın.

Bu siteye oy ver!