kadikoy-su-kacagi-tespiti

Su Kaçağı Tespiti Çekmeköy

İstanbul gibi büyükşehirlerin sürekli göç alması beraberinde bazı sorunları da getirmektedir. Bu sorunlardan en fazla nasibini alan su tesisatı, yeni yapılan inşaatlarda kullanılan kalitesiz borularla birlikte ortaya su kaçağı gibi ciddi bir sorunu getirmektedir. İstanbul’da meydana gelen su kaçakları, ev ya da işyerinizde oldukça ciddi sorunlara yol açmaktadır. Hele ki eviniz bir apartman dairesindeyse oldukça işkenceli geçerdi su kaçağı tespit ve tamir süreci. Su kaçağı tespit süreci tamirden daha zor bir işlemdir bunun sebebi de gözle görünmeyen borularda meydana gelen patlamalardır.

Su boruları gözle görünür bir yerde olmadığından tespit aşaması eğer bir profesyonel firma tarafından yapılmıyorsa işiniz oldukça zor demektir. Profesyonel olmayan tesisat firmaları su kaçağı tespit ve tamir işlemini eskiden uygulanılan yöntemlerle ortadan kaldırmaya çalışırlar ancak bu yöntem sorunu çözmekten ziyade yapıya ve size daha fazla zarar vermektedir.

Su kaçağı tespitini beton ve parkelerinizi kırarak gerçekleştirilen bu yöntemde, eviniz moloz yığınına döner ve ardından sizleri ciddi masraflar altına sokar. Su kaçağı tespit işlemi kırılarak yapıldığında oluşan molozları atmak ve yeniden tamirini yapmak zor olduğu kadar masrafta isteyen bir durumdu. Eskiden imkansızlık nedeniyle mecburi uygulanılan bu yöntem günümüz teknolojisinde tarihe karışmıştır. İstanbul su kaçağı bulma servisimiz su tesisatınızda meydana gelen bütün problemleri kırmadan dökmeden noktasal olarak tek bir fayansın altından gerçekleştirebilmektedir. İstanbul su kaçağı bulma servisimizde çalışan bütün tesisat ustaları teknolojideki gelişmeleri takip eden ve hızla ayak uyduran eğitimli ustalardır.

Son zamanlar icat edilen ve sizlerin işini oldukça kolaylaştıran akustik dinleme adlı cihaz ile su kaçağı sorununuz noktasal olarak tespit edilir ve ekstra bir kırma dökme işlemine neden olmaz. Bir veya iki seramiğin altı kırılarak gerçekleştirdiğimiz tamiri görünce oldukça sevineceksiniz. Su kaçağı bulma firmamız kullandığı cihaz ve tesisat ustalarına güvendiğinden sizlere % 100 garanti verir. Sizleri günlerce temizlik ve tamir işleri ile uğraştırmaz ve planlarınızı ertelemez. Dakikalar içerisinde su kaçağınızı tespit eder ve İstanbul’un neresinde olursanız olun aynı gün servis imkanı sizlere sunar.

Bu siteye oy ver!
Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın