gungoren-hizli-su-kacagi-tespiti

Su Kaçağı Tespitini Nasıl Yapıyoruz ?

Sistem Tesisat firması olarak su kaçağı tespiti konusunda uzmanlaşmış ekip arkadaşlarına sahibiz. Yıllardır süregelen tecrübelerimiz ve teknolojinin bize getirdiği kolaylıklar sayesinde artık su kaçağı tespitini özel cihazlar ile yapabiliyoruz. Bu tespit işlemleri şimdiye kadar çok zor şartlar altında ve maddi manevi hasarlar ile yapılmaktaydı. Artık iş robotlara kalmış durumda ve tespiti yaklaşık 1 dakika içerisinde bile yapma imkanı sunabiliyor bize.

Gider borularında insan gözünün göremeyeceği , sadece kırarak görebileceği bölgeleri bu robot ve cihazlar ile kolayca tespit edebiliyoruz.Kaldı ki tespit yapıldıktan sonra ekip arkadaşlarımız sizi en yakın zamanda sağlam bir tesisat sistemine sahip mekanınızla baş başa bırakacaklar.

Tespit Şimdiye Kadar Nasıl Yapılıyordu

Bundan çok değil yaklaşık 5 belki 10 yıl öncesine gidilecek olursa , yapılan fayanslar , borular gibi sağlam yapılar kırılarak su kaçağı tespiti ya da gider tespiti yapılmaktaydı.Haliyle siz değerli müşterilerimiz bizlerden yardım isterken daha zor duruma düşebiliyordunuz.Maddi ve manevi zararı ise yanında cabası.

Artık bu durumdan tamamen kurtulmuş ve kısa sürede tespiti yapmış oluyoruz. Size herhangi bir zarar yaşatmadan en uygun fiyata en kaliteli hizmeti veriyoruz.

Bu siteye oy ver!
Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın