5

Tesisat Firmanızı İyi Seçin

Evinizde , iş yerinizde ya da herhangi bir mekanınızda tesisat problemleri çıkabilir elbette.En kısa sürede ekipler gelir ve size belirli fiyatı verdikten sonra size işi yaptırıp yaptırmayacağınız sorar ardından işi alır ya da başka bir firma çağırır. Bunlar olağan şeyler fakat iyi bir tesisat firmasını eğer anlamak istiyorsanız bakacağınız özellikler bellidir.Sürekli makalelerimizde duyuruyoruz ve internette bu uyarılar dolanıyor.Tesisat firmanızı iyi seçin! Zira bu firmayı sadece ucuz iş yapıyor diye evinize ya da iş yerinize sokarsanız yarardan çok zarar getirecektir size.

Belli başlı özellikleri şöyle sıralayabiliriz ;

  • Firmayı aradığınızda , tesisat probleminin olduğu mekana varış süresi en minimum sürededir , öyle olmalıdır. Bu durum firmanın birçok sayıda müşterisinin olduğunu ve bu sebeple de çok sayıda çalışanının olduğunu gösterir.
  • Yukarıdaki maddenin tam tersi olarak da eğer çok geç gelirse de bu firma ile de çalışmayı düşünmemelisiniz. Zira evinizde acil bir tesisat problemi meydana geldiğinde işler çok daha kötüye gidebilir. Halbuki iyi bir tesisat firması sizi belirlenen süreden daha önce ziyaret eder.
  • Fiyatta sürekli indirime gitmez. Belirlenen fiyat neyse sizden onu alır.Fazlasını ya da eksiğini alıp ne firmasını ne de sizi zor duruma sokmaz.Sürekli fiyat indiren firmaların işlerindeki kalite elbette tartışılır.Fiyatı çok abes kaçan firmalar ile de çok bağlantı halinde olmamalısınız. Belki de o fiyata iş yaptığı sadece birkaç müşteriden birisiniz.
  • İşini temiz yapar. Ekip arkadaşları tesisat probleminin olduğu mekana varış anından çıkış anına kadar bulduğu gibi bırakır.Tüm kaliteli firmalarda olduğu gibi bizde de iş yaptığımız mekanı temiz bırakmak asıldır. Sizi tiksindirecek kadar pis ortamda çalışıp tesisat problemini giderdikten sonra size iş açan bir tesisat firmasını da tercih etmemelisiniz.
  • İş çok teferruatlı değilse sizi çok bekletmez.İşini kısa sürede bitirip size teslim eder. Şöyle bir düşünürsek , işini iyi yapan ve elinde kaliteli yardımcı cihazlar bulunduran bir firma neden 10 dakikalık bir işi yarım saatte bitirsin ki ?

Bu yüzden sizi mağdur etmeyen , kısa sürede problemin olduğu yere intikal eden , fazla ya da eksik fiyat biçmeyen , işini temiz yapan ve kısa sürede sizi dertten kurtaran firmaları tercih etmelisiniz. Sistem tesisat firması olarak yukarıda kendi benimsediğimiz etik bilgileri paylaştık.Sizinle de en kısa sürede görüşeceğimize eminiz.

Bu siteye oy ver!
Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın