temiz-soguk-su-tesisati

Tesisat Fiyatlandırmaları Neye Göre Yapılır ?

Kaliteli tesisat firmalarının belirgin özelliklerinden birisi de önceki makalelerimizde belirttiğimiz  gibi fiyatlandırmadır. Firmalar fiyatlandırma konusunda çok ucuza kaçmamalı ve çok pahalı abes fiyatlar da vermemeliydiler. Bizde fiyat konusunda en uygun olanı müşteriye sunuyoruz. Sorunun büyüklüğüne ve ortaya çıkacak maliyete göre fiyat biçiyoruz.

Örnek olarak tesisat kaçağı olan bir yerde kullanılan malzemeler , işin tamamlanma süresi ve emek ücreti yani işçilik parası alınmalıdır. Daha ileriye gidecek olursak fabrikalarınızın borularındaki kaçakları yada tıkanmaların kontrol ettirmek isterseniz ayrı , bu borulardaki hasarı gidermek isterseniz ayrı bir ücret ödemelisiniz. Tesisat firmaları genel olarak bir fiyat verirler ve bu fiyat her zaman gerçek fiyattan daha fazla olabilir.

Bizler telefonu size açar açmaz iyi niyet ve tatlı dil ile iletişimi sağlayıp randevuyu alıyoruz. Randevuyu alan ekip arkadaşımız size en uygun fiyatı verecektir fakat unutulmaması gereken bir diğer nokta ise, sorunun görülmeden fiyat biçilemeyeceğidir. Zira problemin olduğu bölüme geldiğimizde daha ciddi bir tesisat sorunu görür ve size daha yüksek bir fiyat söylersek burada bizden soğuma ihtimalinizde var.Sizi de kendimizi de mağdur etmemek en iyi fiyatlandırmayı yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

 

Bu siteye oy ver!
Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın