silivri-tikali-pimas-acma

Tıkanmış Boruları Açma Hizmeti

Sistem tesisat olarak tuvalet ve banyo gibi alanlarda bulunan tıkalı boruları açma ve temizleme hizmeti veriyoruz. Tıkanıklık sebepleri hakkında bilgi ve daha fazlasını sizlerle paylaşıyoruz. Ekibimiz işinde uzmanlaşmış ve ileri düzeyde hizmet vermektedir. Böylesine ciddi bir hizmeti verirken de sizleri bilinçlendirmeyi borç biliyoruz.

Banyo tuvalet lavabo gibi alanlarda bulunan pimaş boruların tıkanıklığını borulara zarar vermeden açıyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine 12 araçlık kapasitesiyle hizmet veren firmamız, profesyonel tıkanıklık açma cihazları ile hizmet vermektedir. Pimaş borularını cihazlarla açtıktan sonra kameralı görüntüleme cihazları ile tıkanan bölge taranır tıkanıklığa sebep farklı bir sebep varsa bunu sizlere görüntüleyerek raporlamaktadır.

Tıkalı olan pvc borular 50 lik 75 lik 110 luk, 125 lik ve 150 lik ölçülerinde olabilir bu tür boruların tıkanıklığını açmaktayız. Tıkalı olan borular, lavabo boruları, kanal boruları, pis su ve temiz su boruları olsa dahi aynı işlemleri uygulayarak garantili bir şekilde tıkanıklıkları açıyoruz. Müşterilerimiz dilerse tıkalı olan boruların görüntülerini kendilerinede gösterebiliyoruz.

Tesisat firmamız ile web sayfamızdaki numaralar ile iletişime geçip randevunuzu alabilirsiniz.

Bu siteye oy ver!
Share

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir Cevap Yazın