Yağmur Gideri Açma

Özellikle yağışı bol olan bölgelerde yağmur giderleri büyük öneme sahip. Gerek balkonlarınızda yıkama işlemi yapın gerek yağmur yağması sonrası biriken sular , giderlerinizi tıkayabilir. Elbette sadece suyun tıkayacak hali yok , yağmurla birlikte etraftaki pislikler deliğe girmeye ve bu sayede de yağmur giderleri tıkanmaya başlamakta. Bu giderler elbette apartmanların önlerinde de var ve buralarda tıkanıklık sorununun oluşması daha büyük bir ihtimal. Rüzgar ile gelen ya da etrafta zaten olan maddelerin yağmur suyuyla beraber deliğe girmesi burada tıkanıklığa sebep olur.

yagmur-gideri-acma

Yağmur gideri açmak için oldukça titiz bir tespit ve çalışma gerekmektedir. Mağdur durumda kalan birçok müşterimiz mevcut ve onları bu sıkıntıdan kurtarmak bizim işimiz. Giderlerin bazıları yapım zamanında sorunlu olabiliyor ya da sonradan büyük hasarlar almış oluyor yani sonuç olarak sizden kaynaklanmayan birçok sebepten de bu giderler tıkanabiliyor.

Sistem tesisat ekibi olarak tüm tesisat işlerinizi güvenle yaptığımız gibi yağmur gideri açma hizmeti de vermekteyiz.Sizler de yağış sonrası böyle sıkıntılara rastlarsanız bir telefon kadar yakınız sizlere.

Bu siteye oy ver!