Zaman Zaman Su Damlaması

Evlerinizde rutubet ve sızdırmaya bağlı olarak zaman zaman su damlaması sorunu da meydana gelebilir. Bu durumda ilk yapılacak şey bir tesisat firması çağırmaktır. Bizler müşterilerimizle iş zamanında ya da sonrasında sohbet ederken bu tür şikayetler alıyoruz ve sürekli de bizden önce çalıştıkları firmalardan memnun olmadıklarını söylemekteler.

zaman-zaman-su-damlamasi

Peki zaman zaman su damlaması neden olur ? İlk sebebi belli aslında bakım yaptırılmaması. İkinci sebep ise birinci sebep ile hemen hemen aynı ,  rutubet. Rutubet olmasına sebep olacak şey ise yine borulardan damlayan suların duvarlar ile temas etmesi. Bu şekilde maalesef duvarlarınızda kabarmalar , rutubet ve zaman zaman su damlaması göreceksiniz.

Evinizde herhangi bir bölgede (özellikle duvarlarda) zaman zaman su damlaması sorununa rastlarsanız sebepleri yukarıda da belirttiğimiz gibidir.Böyle sorunlar için uzman ekip arkadaşlarımız kalıcı çözümler için var. İyi fiyata kaliteli hizmet anlayışı için sistem tesisat firmasını arayabilir ve randevu alarak sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Bir soruna bağlı olarak birçok sorunu da beraberinde yaşamak istemezsiniz elbette. 2001 yılından gelen tecrübemiz ile sizlere de hizmet vermek isteriz.

Bu siteye oy ver!